Оплата послуг

Нагадуємо Вам умови користування інтернетом Kulik Net:

1. Абонентська плата нараховується авансовим платежем щомісяця, і списується системою автоматично в ніч на 1 число місяця.
Для користування доступом до інтернету сума на останній день попереднього місяця повинна дорівнювати сумі Вашого тарифного плану або більше. У разі суми на рахунку меншою, ніж Ваш авансовий платіж, навіть на кілька копійок, система автоматично Вас відключить. Підключення відновитися тільки після внесення повної суми.

2. Звертаємо Вашу увагу на приблизні терміни, за які сума внесеного платежу вноситися на Ваш особистий рахунок в системі Кулик Немає:

— поповнення готівкою в офісі Поінт Інтернет (Бердянськ, проспект Західний, 3-в) — миттєве зарахування платежу;
— поповнення через сайт https://oplata.berdyansk.net/ — миттєве зарахування платежу;
— поповнення через платіжні термінали EasyPay за допомогою карти на інтернет-провайдера Поінт Інтернет (помаранчевий логотип з написом ПОИНТ ІНТЕРНЕТ) із зазначенням Вашого п’ятизначного номера договору — миттєве зарахування. У селі Новопетрівка такий термінал знаходиться за адресою вул. Суворова, 24 — магазин «День-ніч»;
— через банківські системи або платіжну систему Приват24 за реквізитами Кулик Немає і зазначенням Вашого п’ятизначного номера договору — близько 2-х робочих днів (якщо платіж здійснено в п’ятницю, то його обробка буде проведена не раніше понеділка).
— можливо також настройка автоматичної оплати інтернету з карт Ощадбанку або Приватбанку — зарахування платежу близько 2-х робочих днів.
— в разі, якщо Ви не вказали номер договору, гроші можуть зараховуватися тільки після особистого звернення в бухгалтерію з наданням платіжних документів.

 

При оплаті послуг Вам необхідно правильно вказувати номер Договору та власника Договору. У разі помилки грошові кошти не потраплять на рахунок Вашого Договору.

Платежі можна здійснювати:

 

Оплата за послуги через «Приватбанк».

Кошти доходять за термін від 15 хвилин до 3 днів.

Платежі можна здійснювати:

  • в терміналах і банкоматах «Приватбанку«,
  • в системі Інтернетбанкінгу Приват24,
  • в касах відділень банку.

Як сплатити послуги доступу до Мережі Інтернет від ТОВ «Кулик-Нет» в системі Інтернетбанкінгу Приват24 

1. Створюємо платіж по Україні У розділі «Платежі» вибираємо пункт «По Україні».

Перед Вами відкриється форма створення платежу. Заповніть поля наступним чином і натисніть «Продовжіті»

Заповнюємо шаблон для оплати Інтернет від ТОВ Кулик-Нет

Залишиться тільки підтвердити платіж.

Заповнюємо шаблон для оплати Інтернет від ТОВ Кулик-Нет


Щоб вручну не вводити кожен раз дані для платежу, можна натиснути «Зберегти як шаблон» та в новому вікні назвати шаблон «для оплат інтернет»

Називаємо шаблон для наступних оплат Інтернет від ТОВ Кулик-Нет

Називаємо шаблон для наступних оплат Інтернет від ТОВ Кулик-Нет

Надалі для оплати Інтернет в розділі «Платежі» вибираємо пункт «За шаблоном». У вікні вибираємо групу і потрібний шаблон

Називаємо шаблон для наступних оплат Інтернет від ТОВ Кулик-Нет